Hakkımızda

2013 yılında davet organizasyon salonu işletmeciliğinde uzman kadro ile kurulan Duvak Düğün Salonları, iki salonumuzla Pırlanta ve Yakut olmak üzere misafirlerinin teveccühleri ile her geçen gün hizmet kalitesini alanında lider konuma yükselmektir.

Rüya gibi bir günü, rüya gibi bir mekanda yaşamak ister misiniz? Duvak Davet lüks salonları 750 ve 500 kişilik kapasitesiyle size hayatınızın en güzel dakikalarını en iyi şekilde geçirme imkanı sunmaktadır. Düğün, sünnet, doğum günü, konser; özel toplantılarda yemekli, yemeksiz seçenekleriyle bir çok kişinin tercihi Duvak Düğün Salonları olan size lüks mekanın yanında güler yüzlü personeliyle de en iyi hizmeti sunmaktadır.

Salonumuz Selimpaşa’ da E5 karayolu üzerindedir. İnsanların güzel vakit geçirmek için kendi araçlarıyla rahat bir şekilde ulaşımlarını sağlayacak ve salonumuza ait 300 araçlık çevrili ve ücretsiz otopark bulunmaktadır.

Unutamayacağınız bir gün geçirmek istiyorsanız, sizi lüks salonumuzda en iyi şekilde ağırlamak ve bu güzel günü sonsuza dek unutmamanızı sağlamak isteriz.